Тігіпко з дитинства виріс на фільмах про ковбоїв. Він наслідує Лимонадного Джо. Він захищає закон та файтінгується проти несправедливості різних бедменів під музику Енніо Морріконе.

Він передивився усі фільми Джона Форда декілька разів і Джон Вейн – його національний взірець на цих диліжансних перегонах у президенти. Тігіпко хоче припинити ганебну українську практику "за пригорщу доларів" на усіх рівнях. Він протистоїть усім Злим та Поганим в образі Доброго Блондинчика з його незмінним принципом лайфу "люди поділяються на дві категорії: на тих, хто копає, і на тих, у кого револьвер занабоєний".

Тігіпко прошитий такими позитивними образами дитинства (де, як відомо закладається усе необхідне для подальшого життя) впевнений у своїй перемозі на виборах. Йому б тільки до 2-го туру наблизитись. Ніч – витримати і день перебути.

А вже у 2-му турі – його The Magnificent Seven порве усіх на оклахомський прапор. Тігіпко впевнений у тому, що саме над ним зійде переможний світанок виборчого баттла і мокасини Маніту будуть якраз його розміру.

Тігіпко хоче делітнути усіх героїв старих фільмів з їх спагетті-істерном. Він вже не може дивитись на їх субтильні фейси (не як в Юла Бріннера чи Чарльза Бронсона) в цих старих фільмах. Він любить вестерн та переможний клич – салют тобі Гойко Мітич!

Тому Тігіпко привозить з собою декілька месиджів для захисту усіх гнаних та пригноблених персонажами старих фільмів. По-перше – на початкових етапах потрібна дисциплінуюча палка від бардаку в країні, головах та інших місцях для сидіння. Тому 2-га половина його пресухи минула під шерифним значком жорстокої, але справедливої боротьби за процвітаючу Україну. Він навіть питання другої державної мови згадав на фінішному фініші, бо користуючись принципом, що спочатку тре нагодувати людей, а потім вже розповідати про суть апорій Зенона Елейського.

Спочатку тре усім об'єднатись та вивести країну з рабства бедбоїв і вже потім на нових горизонтах розвитку розглядати такі питання. Тому він проти російської, як другої офіційної. Про це він заявляв навіть в Одесі.

Саме з цих принципів й випливає його наступний месидж. А саме, без жодного чорнопіарного argumentum ad hominem, Тігіпко переконаний, що країну об'єднає лише сильний політик, бо від супротивного – слабкий політик – розбалансовує країну.

Оскільки Тігіпко вважає себе сильним політиком, а 25 відсотків мешканців України не хоче дивитись старі фільми з субтильними героями, є шанс, що саме він стане головним шерифом, Принаймні, він на такий вестерн сподівається. Відео вестерну тут.

коврик: ferdyonfilms.com