«Ми сподіваємося на краще майбутнє для наших дітей і внуків, тому приходимо і голосуємо правильно: за твердого і рішучого українця, в якого нема зерна неправди за собою і який уже випробуваний справами. Обирати владу й контролювати її — це обов’язок кожного громадянина.

Про це після голосування 31 березня 2019 року заявив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок, інформує прес-служба партії.

Очільник «Свободи» голосував разом із родиною на виборчій дільниці № 800116 у Києві. Він висловив сподівання, що завдяки великій кількості спостерігачів використання адмінресурсу й інші фальсифікації впродовж дня будуть мінімальні. Хоча зауважив, що виборча кампанія була брудна, зі застосуванням маніпуляцій і підкупів ще до її початку.

На запитання журналістів про те, за кого проголосував лідер українських націоналістів та на які зміни він сподівається після перемоги обраного кандидата, Олег Тягнибок відповів: «Перемога кандидата, за якого я проголосував, призведе до дуже швидких змін у країні, досягнення миру на українських умовах і забезпечення гідного життя для кожного українця».

«Надіємося на ці вибори як один із етапів для подальшого розвитку України. Оскільки Україна — парламентсько-президентська республіка, не менш важливими для країни будуть парламентські вибори в жовтні», — додав він.

Головувати, до слова, лідер ВО «Свобода» приходив разом із своєю сім’єю — дружиною Ольгою, донькою Дариною та сином Ігорем.

Також на своїй сторінці у Facebook Олег Тягнибок написав: «Маємо надію на краще майбутнє без злиднів і олігархів. Буде мир на українських умовах і гідне життя. Твій голос — Твоя зброя. Україні — українського Президента!»

https://www.facebook.com/oleh.tiahnybok/posts/2142425572472365

Як писав «Вголос», в Україні стартували президентські вибори.