Про це інформує прес-служба ТРК «Львів».

Львівська державна обласна телерадіокомпанія є першою на Заході України, заснована понад 55 років тому. Але канал завжди йшов в ногу з часом та постійно оновлювався. Так 2013 року львівське телебачення змінило назву, логотип, значно розширила свою аудиторію. «Багато молоді в ефірі – це новий усвідомлений тренд, який «приведе» нового молодого глядача», - розповіла перший заступник генерального директора ТРК «Львів» Людмила Майор. - Впродовж останнього року з ефіру зникла низка програм, які, на думку творців ТРК «Львів», вичерпали себе і вже не зацікавлюють ні своєю формою, ані змістом, натомість з’явилось 5 нових». Але на цьому канал не зупиняється та планує переформатувати й інші програми.

На презентації ТРК «Львів» також розповіли про зворотній зв’язок із глядачем. Зокрема директор програм прямо-ефірного мовлення ТРК «Львів» Марія Веремчук зруйнувала стереотип про те, що львівське державне телебачення не дивляться: «Якщо в ефірі ТРК «Львів» часом з’являється щось, чого не люблять львів’яни, то ефірні телефони обриваються від дзвінків».

Від тепер канал стає ще ближчим до свого глядача – збільшується кількість прямоефірних програм, в яких за допомогою телефону кожен глядач може безпосередньо взяти участь. Окрім цього усі найцікавіші події, які відбуваються у Львові та області транслюються у прямому ефірі, а такою можливістю можуть похвалитись далеко не усі канали. Родзинкою нового сезону є програма, яка вже добре знайома львівській аудиторії - «Шухлядки пана Стефка». «Ми дуже щедрі на призи, тому кожна людина-глядач зможе подзвонити, відповісти на запитання і таким чином у будний день створити собі свято Миколая», - зазначив автор та ведучий Стефко Оробець. 

У кінці  усіх урочистостей генеральний директор ТРК «Львів» Микола Шевчук вручив подяки, зміст яких підняв настрій усім гостям. Зокрема, меру Львова Андрію Садовому – головному спеціалісту з вирішення демографічних проблем та створення найбільшої кількості інформаційних приводів; Петру Колодію – головному інженеру політичного життя Львівської обласної ради; Василю Павлюку - герою-рятівнику у сесійній залі Львівської міської ради; Ярославу Дрозду - за візову підтримку та сприяння Євроінтеграції ТРК «Львів» та Віктору Шемчуку – найдоступнішому голові Львівської обласної державної адміністрації у будь-яку пору доби. У свою чергу гості були щедрими на привітання та наголошували, що останнім часом особливо помітними є зміни ТРК «Львів» у кращу сторону.