Ресторан, який знаходиться біля самого серця міста Лева – площі Ринок, поєднує у собі справжню атмосферу минулого та сучасного: оборонні мури XVст. та інтер’єр сьогодення створюють саме те середовище, куди хочеться приходити і вносити частинку себе саме в цю теплу атмосферу.
клуб "Атмосфера"
Заклад складається з трьох залів. Перший - це кабінет: чорно-біла зона. Тут гості матимуть можливість в спокійній атмосфері насолодитися смаком їжі та напоїв, які пропонуються. Їх не відволікатимуть різкі кольори та шум прихожих.
Атмосфера клуб
Наступний зал – зал дискотек, де щоразу влаштовуватимуться нові тематичні драйвові вечірки від знаменитих діджеїв міста.
Тут знаходиться шестиметрова барна стійка, зручні шкіряні диванчики та територія, де ви зможете добре відпочити та потанцювати. Одна із послуг, яку пропонуватимуть – кольян на смак та бачення.
клуб "Атмосфера"
клуб "Атмосфера"
клуб "Атмосфера"
І останній зал – ресторан, який задовольнить найвибагливішого гурмана. До ваших послуг: польська, венгерська, італійська, середземноморська, іспанська та українська кухні. Тобто, вся Європа присутня тут, а меню ресторану для зручності написано українською, польською та англійською мовами.
клуб "Атмосфера"
Від великої кількості коктельних найменувань розбігаються очі, адже тут їх більше ста на будь-який смак і настрій, а, якщо гість прагне коктейль, який не входить в цю карту, то бармени обов’язково постараються зробити все, щоб його приготувати.
Назви коктейлів також доволі цікаві – «Біла дорога», «Амфітамін», «Кокс», «Кокаїн», «Сходинки до небес», «Помста серфінгіста», «Секс на пляжі», «Бен Ладен». Навпроти кожного коктейлю розташовуються симпатичні свинки або з сердечками, або з вогником у очах – їх кількість свідчить про вміст алкоголю у коктейлі – чим більше свинок, тим він міцніший. А сердечка та вогники – це стан відвідувача після того, як він вип’є цей напій – стан закоханості або збудженості. До коктейлів Вам запропонують креатині закуски «finger foods», які можна їсти просто руками.
Ресторан є досить великим, у форматі бенкету може прийняти 60-70 осіб. У форматі фуршету - 120 осіб.
Персонал, який розмовляє кількома мовами привітно зустріне Вас та запропонує все найкраще, щоб Ви себе комфортно почувалися саме в цій атмосфері і розділили її з близькими та друзями.
Ресторан «Атмосфера» чекає на Вас!

м. Львів, вул.. Братів Рогатинців, 18 (вхід з вул. Сербської)
тел.: +38 (032) 255-08-32

www.atmosphera.lviv.ua