Головною метою «Вуличних читань» є залучення дітей до активного читання книжок українською мовою, надання їм можливості проявити свої вміння в інтерпретації книжкових історій, навчитися командної гри і з користю провести час.
Особливість «Вуличних читань» полягає в тому, що:
- Діти в цікавий спосіб будуть залучені до читання книг;
- Діти матимуть змогу проявити свої організаторські й ораторські вміння;
- У програмі передбачено вивчення українських пісень.

«Вуличні читання» триватимуть 4 червня з 11 до 13 години та з 16 до 18 години, а 5 червня з 17 до 20 години поблизу Дитячого пізнавально-розважального центру «Веселка» на території ТВК «Південний» (вул. Щиренька, 36).

Окрім читання книжок у програмі заходів – розважальна програма від брейк-денсерів та розважальна програма від барабанщиків.

Участь у дійстві безкоштовно можуть взяти всі охочі діти та їхні батьки.

Крім «Південного», «Вуличні читання» відбуватимуться у всіх районах Львова протягом двох днів, детальнішу інформацію можна дізнатись на сайті: http://starlev.com.ua

Довідка: Дитячий розважально-пізнавальний центр «Веселка» на ТВК «Південний» - це центр раннього розвитку дитини, в якому малюк пізнає світ в ігровій формі. Програма центру націлена на розвиток інтелекту, фантазії, обізнаності маленьких відвідувачів та їх психологічну підготовку до спілкування.

Центр «Веселка» пропонує своїм маленьким відвідувачів розваги у величезному ігровому лабіринті з гірками та надувним батутом, перегляд мультфільмів у дитячому 3D кінотеатрі, розвиваючі заняття у тематичних кімнатах для дітей різного віку, пізнання природи у зоокутку з екзотичними рибами та тваринами, різноманітні конкурси, забави та міні-концерти з професійними анімато рами та смачний частинок у дитячому кафе.

Дитячий розважально-пізнавальний центр «Веселка» розміщений у цокольному приміщенні торгового центру «Калина» на території ТВК «Південний» і працює щоденно з 11 до 19 години.