Згідно з постановою №53 міської ТВК, члени дільничних виборчих комісій сьогодні зранку змушені були зривати інформаційні плакати. Справа в тому, що ДВК не укомплектовані плакатами про всіх кандидатів, тому ТВК постановила знімати плакати всіх суб’єктів виборчого процесу, які балотуються у одномандатних та багатомандатних округах до ЛМР, аби таким чином встановити однакові умови для всіх кандидатів.

Наразі спостерігачі ГМ ОПОРА, які ведуть спостереження на дільницях міста, повідомляють про різну реалізацію постанови ТВК. До прикладу, на дільниці №11265 (Ветеранів, 11) та 11230 (Хімічна, 7) комісія вирішила зняти всі без винятку інформаційні плакати (про кандидатів до міської та обласної рад, на посаду міського голови). Комісія дільниці №11092 (Пасічна, 91) та 11099 (Медової Печери, 39) залишила всі інформаційні плакати, бо спостерігачі від партій, які присутні на дільниці, попередили ДВК, що напишуть скарги. На дільниці №11006 (Театральна, 15) комісія також не зняла жодного плакату.

Додаток.
Стаття 49.
3. Інформаційний плакат місцевої організації партії повинен містити виборчий список кандидатів у депутати із зазначенням прізвища, власного імені (усіх власних імен) та по батькові (за наявності), року народження, посади (заняття), місця роботи та місця проживання, партійності кожного включеного до нього кандидата.
4. Інформаційний плакат кандидата у депутати в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови повинен містити біографічні відомості та фотографію, подані ним при реєстрації.

Стаття 68.
5. У приміщенні для голосування або безпосередньо перед ним дільнична виборча комісія розміщує плакати, що роз’яснюють порядок голосування та відповідальність за порушення законодавства про вибори, передбачені цим та іншими законами України, інформаційні плакати місцевих організацій партій, кандидати в депутати від яких зареєстровані у багатомандатному виборчому окрузі, кандидатів у депутати в одномандатному, одномандатному мажоритарному виборчому окрузі, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, які виготовляються за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету, отриманих як цільова субвенція з Державного бюджету України.
Інформаційні плакати розміщуються в порядку розташування місцевих організацій партій, кандидатів у депутати в одномандатному, одномандатному мажоритарному виборчому окрузі, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови у виборчих бюлетенях.