Таку думку голова правління КВУ висловив у коментарі Вголосу.

«Проміжні вибори до Львівської обласної ради обов’язково мають відбутися, адже депутати мають право бути обраними, а люди – зробити всій вибір. Відповідальні особи повинні шукати вихід із цієї ситуації, є резервні фонди, до прикладу. Варто також зазначити, що обласна територіальна виборча комісія сформувала занадто великий бюджет виборів, його можна було зробити економнішим», – сказав Олександр Черненко.

Він зазначив, що у випадку, якщо довибори до Львівської облради не відбудуться 27 січня, обласна рада повинна якнайшвидше прийняти рішення про виділення коштів на проведення довиборів, а обласна ТВК – призначити нову дату голосування.

Відповідаючи на запитання кореспондента Вголосу про те, що, можливо, комусь вигідно, аби проміжні вибори до ЛОР не відбулися, Олександр Черненко наголосив, що проведення виборів насамперед вигідне громаді і саме на цю тезу влада повинна звертати увагу.

Як писав Вголос, вчора депутат Львівської обласної ради, голова фракції партії УДАР у Львівській обласній раді Оксана Юринець заявила, що якщо протягом двох днів у бюджеті Львівської області не знайдуть 400 тис. грн. на друк бюлетенів, проміжні вибори до облради буде зірвано.

Нагадаємо, датою проведення проміжних виборів до Львівської облради призначено 27 січня.