Про це у коментарі Вголосу повідомив голова ТВК у Львівській області Микола Щур.

Він зазначив, що підставами для визнання виборів такими, що не відбулися стали відсутність фінансування і неможливість проведення самої процедури голосування.

«У Законі не передбачено визнання виборів такими, що не відбулися, але також не передбачено, що вибори можуть бути не профінансовані. Тому виникає колізія. Однак, якщо керуватися духом Конституції і врахувати, що громадяни мають право обирати і бути обраними, нам потрібно знаходити юридичний вихід з цієї ситуації і призначити повторні вибори», – пояснив Микола Щур.

Він додав, що від сьогодні ТВК матиме 10 днів, аби призначити дату наступних довиборів. Якщо це рішення приймуть у останні дні терміну, проміжні вибори до Львівської облради відбудуться на початку квітня.

Як писав Вголос, у неділю, 27 січня, мали відбутися проміжні вибори до Львівської облради.

Голова обласної ТВК Микола Щур нещодавно заявив, 27 січня проміжні вибори на Львівщини не відбудуться, оскільки сьогоднішній день є останнім для того, аби ТВК змогла надрукувати бюлетені.

Відомо також, що у проекті обласного бюджету Львівщини на 2013 рік не передбачені кошти на проведення проміжних виборів.