Розробники російської вакцини проти коронавірусу "Супутник V" звернулися до британсько-шведської фармацевтичної компанії AstraZeneca з проханням об'єднати свої зусилля задля створення максимально ефективного препарату.

Про це росіяни повідомили у Twitter.

Зокрема, творці російської вакцини "Супутник V" зауважили, що ефективність вакцини AstraZeneca, відповідно до результатів останніх досліджень, становить лише 62%.

У зв'язку з цим, фахівці з РФ закликали AstraZeneca об'єднати два препарати, якщо фармацевтичний гігант планує проводити нове клінічне дослідження.

Крім того, вони наголосили, що результати потенційного комбінування вакцин можуть мати надважливе значення під час ревакцинації.

Що відомо про клінічні дослідження вакцини компанії AstraZeneca та Оксфордського університету

Стало відомо, що у разі застосування повної дози вакцини її ефективність становить 62%, тоді як за меншого дозування - 90%.

Тож, розробники поєднали дані досліджень та заявили, що щеплення від коронавірусу ефективне на 70%.

Відповідно до інформації видання Bloomberg, AstraZeneca планує провести додаткові дослідження з метою уточнити ефективність їхньої розробки.

Цілком ймовірно, що це будуть міжнародні випробування. Варто зауважити, що повторне тестування вакцини буде менш тривалим, ніж попереднє.

Читайте більше актуальних новин України та світу: