У цілому було задоволено 13% з них – «Twitter» заблокував три акаунти і видалив 9 твітів, повідомляє «Meduza» з посиланням на заяву компанії.

У «Twitter» підкреслюють, що компанія відмовилася блокувати за запитом російської влади деякі акаунти, що критикують уряд Росії, і приховувати інформацію про мирні акції протесту в Україні.

За друге півріччя 2014 року кількість скарг в «Twitter» від влади різних держав збільшилася на 84%.

Лідером за кількістю запитів стала Туреччина (477 звернень, половина з них задоволені), на другому місці – Росія з 91 зверненням.

У випадку Росії кількість звернень зросла на 184%, багато з них подавалися у відповідності з федеральним законом 398 про обмеження доступу до інформації, що закликає до масових заворушень та іншої екстремістської діяльності.

Також «Twitter» отримав від російської влади 108 запитів відомостей про ті чи інші акаунти. Жоден з цих запитів не був задоволений.

«Twitter» раз на півроку публікує відомості про взаємодію сервісу мікроблогів з владою.

За період з 1 січня по 30 червня 2014 року «Twitter» отримав 33 звернення від російської влади з вимогою обмеження доступу до тих чи інших твітів і акаунтів. 59% з них адміністрація соціальної мережі задовольнила.