Як повідомляє «РБК-Україна», про це в Івано-Франківську заявив лідер Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Олег Тягнибок.

«В першу чергу це стосується тих пристосуванців, які сьогодні формують так звані опозиційні партії. І досі незрозуміло – в опозиції до кого вони перебувають? Зважаючи на те, що саме вони 16 січня голосували за диктаторські закони, – мабуть, до своїх співвітчизників-виборців та тих політичних сил, які виступають за проведення економічних реформ, конче необхідних державі», – зазначив Тягнибок.

Він додав, що «Свобода» ще від часів утворення ретельно підходила до відбору охочих вступити до лав об'єднання: «Cвободівцем не став жоден колишній совєцький чиновник, бо світогляд цих осіб базується не на засадах збереження та відновлення української нації – їхня позиція незмінна ще з совєцьких часів: попри все повернути Україну в стійло СССР. Не може бути серед нас і перефарбованих «регіоналів», які ладні що завгодно продати, зрадити будь-кого та будь-що».

Олег Тягнибок зауважив, як іще у квітні 2005-го року наполягав на ухваленні закону про люстрацію: «Якби до мене тоді дослухалися, то в Україні не було б такого рівня корупції, засилля агентів Кремля, режиму Януковича, розкраденої та деморалізованої армії. Не було б цієї війни».

За словами лідера ВО «Свободи», після того, як в Україні запрацював закон «Про очищення влади», кожен громадянин повинен долучитися до його виконання.

«Я вже неодноразово наголошував: в усіх міністерствах та відомствах, очолюваних свободівцями, ми почали люструвати чиновників. Ми також готові підтримати будь-яку громаду, якій необхідна допомога у проведенні люстрації на місцевому рівні. А в наступному парламенті маємо намір ухвалити більш жорсткі закони щодо очищення влади, оскільки чинні норми вважаємо занадто лояльними до корупціонерів та зрадників України», – вважає Олег Тягнибок.