«Позиція ветеранів Української Повстанської Армії є правильною. Не знаю, усвідомлює Олег Тягнибок чи ні, але два відсотки голосів, котрі він, як кандидат на пост Президента може набрати, – це голоси тих виборців, котрі є українцями по духу. І ці голоси можуть відійти до Віктора Ющенко, як найрейтинговішого кандидидата, що сповідує ідею українського державотворення. І, можливо, ці два відсотки, на які претендує Тягнибок, вирішать питання виходу Ющенка у другий тур виборів та подальшої перемоги, - так відредагував Олег Паска на словесну перепалку на пленарному засіданні сесії обласної ради депутатів від Конгресу українських націоналістів та «Свободи» щодо участі Олега Тягнибока у виборчій гонці.

Депутат Олег Паска вважає, якщо кандидати на пост Президента Анатолій Гриценко, Юрій Костенко, Олег Тягнибок не зійдуть з виборчої дистанції на користь Віктора Ющенка, то зроблять надзвичайно добру послугу проросійським претендентам.

«Хочеться вірити, що Олег Тягнибок та інші учасники від національно-демократичних сил проявлять свій патріотизм і державницьку позицію та пристануть на пропозицію ветеранів УПА і зроблять правильний вибір, від якого виграє Україна, - наголосив Олег Паска.