Лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок нагадав Президентові Володимирові Зеленському, що він обіцяв піти у відставку, щойно порушить закон. При цьому Тягнибок зазначив, що призначення люстрованого Андрія Богдана Головою Адміністрації Президента – пряме порушення закону.

Відповідний допис Олег Тягнибок залишив на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

“Андрій Богдан був урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики в уряді Миколи Азарова. А Закон про люстрацію (стаття 2, пункт 5), навіть після «кастрації» олігархічною владою, забороняє йому обіймати посади в органах державної влади до 2024 року. То у мене єдине питання: чому цю людину призначено Головою Адміністрації Президента?! Це ж пряме порушення закону! Пригадується, казав нещодавно тепер уже Президент Зеленський: “Якщо порушу закон, то сам піду у відставку», – зазначив лідер “Свободи”.

Також Тягнибок згадав про вчорашній діалог Богдана з нардепом-свободівцем Андрієм Іллєнком в ефірі одного з українських телеканалів:

“Під час інавгурації Зеленський заявив, що готовий до компромісів з Кремлем. Учора народний депутат, свободівець Андрій Іллєнко у прямому ефірі звернувся до новопризначеного глави Адміністрації Президента Андрія Богдана із запитанням: про які саме компроміси йдеться та чи існують у «команди Зе» червоні лінії у цих компромісах? Відповідь була прогнозованою. Вочевидь, і федералізацію України можна, і амністію московським найманцям, і російську – другу державну, і реінтеграцію Донбасу на умовах Путіна, і так званий референдум про замирення з Московією. Коротше кажучи – капітуляцію…А, зрештою, чого ще можна було очікувати від людини з таким минулим?”

Під час інавгурації Зеленський заявив, що готовий до компромісів з Кремлем. Учора народний депутат, свободівець Андрій…

Опубліковано Олегом Тягнибоком Середа, 22 травня 2019 р.