Кишка в них тонка. Я бачу, що нахабство Росії починає переходити всі межі", - заявив народний депутат України Олег Тягнибок, коментуючи статтю російського журналіста Сергія Єдуардова "Україна може залишитися не тільки без газу, але і без Криму", опубліковану Utro.ru.

"Пора вже нашій владі нарешті зрозуміти, що з Росією не варто бавитися такою політикою, якові смороду ведуть: їздити вибачатися в Москву, загравати з ними. Росія в цій ситуації зможе поважати тільки сильного партнера. Якщо Україна буде демонструвати слабкість, як вона це робить протягом останнього години, то мі можемо очікувати від російських посадовців ще й не такі заяви", - повідомив Тягнибок, передає «Фраза».

За його переконанням, зараз Україна повинна зайняти тверду позицію, як у питанні транзиту газу, так і в питанні перегляду орендної плати за перебування Чорноморського флоту Росії в Криму.

«Я думаю, що прийшов час владі з одного боку абсолютно жорстко зайняти позицію стосовно Росії, і в переговорному процесі, і в плані прийняття доволі жорстких зворотних рішень, наприклад, негайного підняття оренди за Чорноморський флот, і підняття оренди за транзит російського газу адекватно до їхніх заявок», - додав лідер ВО «Свобода»