«Янукович вийде зі мною в другий тур, і що? Ви думаєте, що він переможе? Теж такий міф запустили – мовляв, єдиний, в кого може виграти Янукович – це в Тягнибока. Повна маячня! Тому що, по-перше, вибори будуть ще через 2,5 роки, ситуація для Януковича все гірша і гірша», – сказав Тягнибок у інтерв'ю Радіо Свобода.

Також він впевнений, що і в разі дострокових виборів матиме значну підтримку: «Група «Рейтинг» оприлюднила днями дані. Другий тур – Тягнибок і Янукович, від всіх які беруть участь у виборах, Тягнибок набирає 26%, а Янукович вже 25%. А подивіться на динаміку. Рік тому в другому турі, я, як ймовірний кандидат, набирав 24%, тепер вже набираю 32%, так що динаміка росте».

А тезу про його можливий програш Тягнибок назвав одним з міфів, щоб пересварити опозицію: «Розумієте, вони закидають такі хробачки. Ми зараз і з Кличком, і з Яценюком маємо дуже добрі взаємостосунки і координуємо свої дії, а тут вони запускають: а от Кличко то, а Яценюк такий, а Тягнибок такий. Мета одна – розсварити опозицію, по-перше. І по-друге, давайте, згадаємо, а хто ту мульку розказав перший про другий тур? Чечетов розказав! Тобто Чечетов не тільки рукою керує у Верховній Раді. А потім деякі ЗМІ, деякі московські політтехнологи підхопили це і почали про це говорити».

А мета цього, на думку Тягнибока, відволікти від злободенних економічних проблем – раз, і друге – посварити опозицію між собою.

«Не вдасться їм того. Ми прекрасно розуміємося. Ми знаходимо спільну мову і ми усвідомлюємо, що питання президентських виборів зараз є ще зовсім неактуальне. Хто хоче – хай собі розказує, але між нами є абсолютно повне розуміння і ви побачите: все буде добре», – резюмував лідер «Свободи».

Джерело: Радіо Свобода