«Ми ставимо перед собою завдання - появу фракції українських націоналістів вперше у Верховній раді України», - заявив Тягнибок.

«ВО «Свобода» як позапарламентська партія готова до будь-яких виборів завжди. Всі наші партійні структури працюють фактично в режимі виборчих штабів, тому довго переорієнтувати їхню роботу не потрібно», - сказав Тягнибок.

«Ми розраховуємо на максимальний відсоток голосів. Вже на місцевих виборах дані екзит-полів показали 5% голосів на підтримку ВО "Свобода". При цьому врахуйте, що в розрахунках немає даних по Києву та Тернопільській області, де не проводилися вибори», – зазначив політик.

«Навіть при нинішніх розкладах ми бачимо, що можна замахнутися і на 7%, і на 9% голосів. Однак, хочу підкреслити, що ці місцеві вибори показали основне завдання - зберегти голоси наших виборців», – відзначив Олег Тягнибок.

За його словами, виборча кампанія до місцевих органів влади для «Свободи» «стала продовженням президентської виборчої кампанії і початком нової парламентської кампанії».