Про це він повідомив під час прес-конференції сьогодні, 21 серпня, інформує кореспондент Вголосу.

Олег Тягнибок жартома відреагував на тезу про те, що висунення його брата Андрія певні люди розглядали як запасний аеродром для лідера «Свободи».

«На рахунок запасного аеродрому: напевно хіба би я був великим збоченцем, якби готував собі запасний аеродром в одному з чи не найтяжчих округів у Львівській області. Якщо би йшлося про запасний аеродром, якщо ви таку версію висуваєте, тоді це були б напевно якісь більш легші округи. Але я навіть і в думку собі такого ніколи не вкладав», – розповів Олег Тягнибок.

Він, що він не лобіював інтереси свого брата Андрія, аби він ішов кандидатом в нардепи. До слова лідер «Свободи» нагадав, що Андрій Тягнибок став членом ВО «Свобода» у жовтні 1991 року – тоді ж, коли і Олег Тягнибок.

Крім того, коли Андрій Тягнибок балотувався до Львівської обласної ради, то умова була лише одна – він повинен іти не в списку, а мажоритарником в найважчому районі, тобто там, де у «Свободи» не було сильної підтримки виборців. Тоді Андрій Тягнибок і став депутатом облради від Сколівського району.

«Я знаю, як він там працював. Він об’їхав кожне село, кожну хату. Він працював безпосередньо з людьми. І ставши депутатом протягом тих двох років Андрій там працює на окрузі», – зазначив голова ВО «Свобода».

Він розповів, що партія не готувала його брата з самого початку як кандидата в цьому окрузі. Він був лише одним з претендентів. Крім того, до кінця не було відомо, що цей округ перейде до «Свободи».

«Оскільки цей округ перейшов до «Свободи», то ми почали аналізувати, хто з наших кандидатів, які є в партії, може реально перемогти отих золотих рибок, які зараз там розплодилися по наших горах – по Турці, по Сколе, по Самбору і по Старому Самбору. Це дуже непростий округ», – розповів Олег Тягнибок.

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/qz1f3KaGe3Y" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Він додав, що Андрій Тягнибок має в цьому окрузі найбільшу підтримку людей.

«Ми розуміємо, що в цьому окрузі буде дуже важко боротися. Виходячи з того, що Андрій серед інших свободівців має найбільші шанси там перемогти, саме через те, що він є депутат від Сколівщини, а Сколе входить в цей округ, саме через те, що він отих два роки активно працював там, і люди його знають, була визначена кандидатура Андрія. Я не можу сказати, що я так однозначно її сприйняв, бо я розумію, що виходячи з тої ситуації, в якій ми є, мені це будуть закидувати», – наголосив лідер ВО «Свобода».

Він також додав, що про так зване кумівство в цьому випадку мови бути не може.
«В даній ситуації навіть близько нічого немає до кумівства, про яке говорять. Бо кумівство – коли Янукович свого сина бере в список, кумівство – це коли хтось свого брата в список бере і ставить в прохідне місце. Це не список – це округ. І насправді він (Андрій Тягнибок – Вголос) зараз протягом тих кількох тижнів з тих гір не вилазить», – розповів Олег Тягнибок.

Він додав, що кандидатура Андрія Тягнибока отримала погодження від партнерів «Свободи» – від ВО «Батьківщина».

«Поставте себе на його місце: він-то розуміє, що він програти не може, виходячи з тої ситуації. І я розумію, і партія розуміє, що він мусить обов’язково виграти», – підкреслив голова ВО «Свобода».

Нагадаємо, брат Олега Тягнибока Андрій Тягнибок іде в нардепи в Старосамбірському окрузі №125.