Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок зреагував на скандал з журналістом Дмитром Гордоном, який напередодні взяв інтерв'ю у так званого "експрокурора" окупованого Криму Наталії Поклонського й ексватажка "ДНР" Ігоря Гіркіна.

Відповідну заяву Тягнибок опублікував у своєму "Фейсбуці":

Щодо Гордона. Те, що його інтерв’ю із Поклонською — це ще не дно, я передбачав. Відразу було зрозуміло, що після кремлівської жаби у нього в ефірі з‘явиться хтось з ватажків «ЛНР»/«ДНР». Тому не треба тепер українцям локшину на вуха розвішувати.

Які «флешки в Гаазі»? Хто в ідіотизм цей повірить? Якщо Гордон витягнув зі злочинців бодай якісь докази — нащо поширив це у Ютубі? І що нового взагалі вони там сказали? І Поклонська, і Гіркін — реєстрові ФСБшники. Про ефір знали заздалегідь і очевидно, що підготувалися — сказали те, що і мали сказати згідно з вказіками своїх кураторів. Відтак єдина спецслужба, з якою міг співпрацювати цей пропагандон — це ФСБ. Крапка.

Єдине питання в цій ситуації — до СБУ. Ви у нас Служба безпеки чи дівка на виданні? Чого нігтем піч колупаєте, як на сватанні? Гіркін з Поклонською — терористи чи ні? Гордон здійснив злочин чи ні? Скільки часу ще треба щоб ви роздуплилися?!