Лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок розкритикував владу за внесення змін до державного бюджету.

Відповідне відеозвернення Тягнибок виклав у своєму “Телеграмі“:

Рада внесла зміни до бюджету — мародери виявились мародерами.

На 47% урізали фінансування Міністерства культури, на 38% — Мінрозвитку громад і територій, на 30% — Мінветеранів, на 20% — Мінінфраструктури. Забрали гроші з освіти, з науки, із субсидій! Крім того — пограбували місцеве самоврядування! Забрали субвенції на розвиток інфраструктури, на розвиток ОТГ, на освіту і навіть на медицину!

Це замість урізати зарплати нардепам та раз і назавжди позбавити диких премій всіляких найємів/вітренків/смілянських. Це замість скоротити витрати на апарат ВРУ, обмежити у забаганках Офіс президента і відмовитись від фінансування партій із держбюджету на всю каденцію. Це замість УЖАТИСЯ і ПОТЕРПІТИ, ЯК ТЕРПИТЬ ВСЯ НАЦІЯ!!!

А найцинічніше — знаєте, що? Дофінансували МВС (читай — розбудову поліцейської держави) на 195,2 млн грн! За ці гроші можна було придбати якнайменше 325 апаратів ШВЛ (у нас по інфекційних лікарнях — усього до 700 апаратів)!

Епоху бідності українців не те що продовжили — її посилили! Натомість олігархи і їхні служки, як і завжди — в шоколаді.

PS: Шокований «Європейською солідарністю» й «Голосом» — вони В УНІСОН ІЗ ОПЗЖ (!!!) не підтримали змін до бюджету! Як жити з цим будете, «патріоти»?! Тепер, за вашою ж логікою, кожен з вас має визнати себе «агентом Кремля»