Лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок прокоментував бійку, яка сталася на засіданні аграрного комітету ВРУ між свободівцями та депутатом-мажоритарником від “Слуги народу”.

Про це Тягнибок написав у своєму “Фейсбуці”.

“Служка чужого народу, судимий раніше за побиття, кидається на ветеранів війни у Парламенті. І тепер не його, провокатора, викликають на допит в поліцію, а свободівців: Олексія Кайду, Едуарда Леоніва, Ігоря Мірошниченка.

Провадженнями нас не злякаєте. Була би «Свобода» в Парламенті, ви б цей грабіжницький «ринок землі» навіть на розгляд не винесли. Але тепер вас, бариг, українці виметуть з влади ще швидше, ніж Януковича. Ботофермами не врятуєтесь”, – зазначив Олег Тягнибок.

Нагадаємо, сьогодні, 11 грудня, на засіданні аграрного комітету Верховної Ради України побилися народні депутати 7 скликання від ВО “Свобода” (учасники російсько-української війни Олексій Кайда, Юрій Сиротюк, голова кримської організації партії Едуард Леонів) та чинний депутат-мажоритарник від партії “Слуга народу” Андрій Богданець. Причиною бійки став розгляд законопроекту про ринок землі. За цим фактом поліція відкрила кримінальне провадження.