Як повідомляє прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода», на зустрічі Олег Тягнибок зазначив, що для того, аби змінити чинну систему влади в Україні, необхідно провести цілковиту люстрацію – повне очищення влади, скасувати недоторканість народних депутатів, суддів, Президента України та дати право громаді відкликати депутатів, чиновників, суддів.

На питання про досягнення фракції націоналістів за два роки роботи у парламенті Голова ВО «Свобода» відповів: «Ми домагалися виборів до парламенту за пропорційною системою та відкритими списками. Свободівець Руслан Кошулинський, віце-спікер парламенту, підготував проект такого закону, а побратими Олександр Мирний та Ігор Мірошниченко запропонували проект виборчого кодексу. Ці документи передбачали пропорційну систему виборів за відкритими списками, але, на жаль, мажоритарно-олігархічний лобізм зацікавлених парламентарів зберіг стару систему».

«Та ми переконані, що на вибори все ж потрібно йти і обирати новий парламент. «Свобода» йде відкрито. Ми виконали всі зобов'язання перед людьми, які за нас голосували. У 2012 році люди вимагали усунути режим Януковича – і ми це зробили. Саме «Свобода» стала основою єднання антиянуковицької опозиції», – додав Тягнибок.

Також лідер «Свободи» розповів про те, що саме націоналісти домоглися того, що парламентарі почали частіше вживати українську мову на засіданнях Верховної Ради. Олег Тягнибок наголосив, що «Свобода» стала єдиною фракцією в парламенті, яка за дворічний період роботи Верховної Ради VII скликання немає жодного випадку неперсонального голосування. Крім того, за цей час націоналісти зареєстрували близько 900 законотворчих ініціатив.

Під час заходу Голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок нагородив найвищою відзнакою партії – золотим значком свободівця Василя Клюбу, який з перших днів був на Майдані та першим пішов воювати на схід.

У Житомирі Олег Тягнибок також представив громаді кандидата від ВО «Свобода» в мажоритарному окрузі № 67 Сергія Крутія та свободівців-самовисуванців Олексія Побережного – виборчий округ № 63, Олександра Захарчука – округ № 65, Петра Сергієнка – округ № 66 та Юрія Ковалінського – округ № 64.