Про це Тягнибок заявив під час виступу на засіданні Верховної Ради України, інформує прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Лідер фракції націоналістів наголосив на тому, що «щуряче» засідання так званої «більшості» отримало осуд від академіків, правників, а також від послів європейських держав. Однак кишеньковий Вищий адміністративний суд «освятив» розкрадання народних коштів.

«Дивно чути, що нас вчать моралі, розповідають про виконання законів та регламенту ті, хто сам все це порушує. Наш свист, наші вигуки, які є реакцією на грубе порушення законодавства та Конституції України, – це ніщо в порівнянні з тим, скільки «свиснула» Партія регіонів і комуністи в українського народу під час «щурячого» засідання на Банковій», – констатував Олег Тягнибок.

Керівник «Свободи» також наголосив на тому, що рішення ВАСУ про визнання легітимними рішень засідання «потішного» парламенту – це ознака узурпації влади, диктатури в державі. Адже це рішення спрямоване на знищення однієї з найважливіших державних інституцій – парламент.

«Найприкріше було почути реакцію на виїзне «засідання» зі сторони ВАСУ. Прикро, що суди не користуються тими нормами, яких навчають студентів-юристів. Верховна Рада – це місце дискусій, а законопроекти – продукт компромісів, досягнутих під час дискусій. Парламент має існувати за європейськими принципами».