Про це інформує прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Олег Тягнибок розпочав виступ із привітання присутніх з Благовіщенням, зазначивши, що боротьба українців з режимом благословенна зверху, «адже ми боремося за майбутнє наших дітей!».

Лідер націоналістів зазначив, що акцію «Вставай, Україно!» підтримують тисячі людей у всіх куточках України.

«Такою є відповідь українського народу на той скептицизм, який влада намагалася поширити через ЗМІ, коли ми оголосити про початок акції.

Останні події демонструють, що режим відчуває свою агонію. Згадайте, як у четвер все парламентська сміття сховалося на Банковій – ближче до президента, як щурі. Вони знали, що чинять державний злочин, і вони усвідомлюють, що за цей злочин їм доведеться відповідати!

Під час цього потішного зібрання вони ухвалили не політичні, а корупційні економічні псевдорішеня, аби “подерибанити” 8 млрд. бюджетних гривень. Ми вимагаємо переголосування псевдозаконів, ухвалених потішними заколотниками, у стінах парламенту на вулиці Грушевського, 5. Заявляємо: ці закони нелегітимні і ніхто не має права їх виконувати.

Режим сиплеться, і його треба підштовхнути. Завдання кожного з нас – переконати своїх друзів, співробітників, одногрупників боротися за свої права, за нашу країну.

Ми потребуємо вашої підтримки! Ми хочемо мати гордість за нашу державу. Наша справа є шляхетною і ми переможемо!»
Зазначимо, що 7 квітня в Києві відбулася акція протесту в рамках всеукраїнської кампанії «Вставай, Україно!» на чолі з лідерами опозиції – Олегом Тягнибоком, Арсенієм Яценюком та Віталієм Кличком. Біля пам‘ятника Тарасові Шевченку зібралося близько двадцяти тисяч українців.

Разом з очільниками парламентських фракцій в акції взяли участь народні депутати-свободівці Андрій Мохник, Андрій Іллєнко, Юрій Сиротюк, Олег Гелевей, Ігор Янків, Олексій Кайда, Михайло Головко, Андрій Тягнибок, Ігор Сабій, Едуард Леонов, Павло Кириленко, Олег Махніцький, Олександр Мирний, Валерій Черняков, Ігор Швайка, а також депутати-свободівці місцевих рад.
Зібратися такій кількості учасників не завадили навіть залякування перевізників та бюджетників.
«Cвобода» нагадую, що з багатьох областей курсування до Києва було фактично заборонено – представники ДАІ та виконавчої влади забороняли рух пасажирського автотранспорту в напрямку столиці.

Ті транспорті засоби, які все ж змогли виїхати, зупиняли представники ДАІ на під’їзді до Києва і у перевізників відбирали водійські права.