Про це він сказав, виступаючи перед парламентарями на початку сесійного засідання Верховної Ради України.

Зауважимо, що виступ очільника українських націоналістів стосувався трагічної події, яка сталася напередодні в Донецьку. Там 13 березня відбулась акція за збереження цілісности Української держави. Після акції сталася бійка між учасниками проукраїнського мітингу, яку спровокували завезені з РФ сепаратисти. В результаті троє українців (офіційно підтверджено смерть одного) загинуло, півсотні госпіталізовано.

«Та ситуація, яка склалася на теренах Великої України, зокрема події, що відбулися напередодні в Донецьку, вимагає негайної реакції української влади, українського парламенту. Московська агентура, бойовики сьогодні перебувають у багатьох областях України. Наші донецькі активісти, свободівці надали інформацію про адреси перебування і прожиття бойовиків, завезених із Російської Федерації. Тих бойовиків, які вчора напали на мирний мітинг українців, донецьких патріотів, учасників акції, що хотіли показати: ми хочемо миру і політичного розв’язання конфлікту, ми не хочемо війни на теренах України», – зазначив Голова ВО «Свобода».

Водночас Олег Тягнибок наголосив, що під час подій у Донецьку правоохоронні органи бездіяли: «Правоохоронці, які, вочевидь, ще думають, що вони служать старій системі, відкрили коридор і пустили тих озброєних арматурою, «фінками» та иншими тюремними засобами бандюків, які, просто як свиней, різали людей.

Загинуло декілька донеччан. Серед загиблих – зарізаний тими бандюками керівник прес-служби Донецької обласної організації ВО «Свобода», помічник-консультант народного депутата України Михайла Блавацького – Дмитро Чернявський. На превеликий жаль, медикам не вдалося його врятувати».

«Треба негайно зупиняти ту вакханалію, яка під керівництвом Кремля відбувається в Україні. Необхідно негайно закривати кордони, аби в державу не проникала агентура. Слід негайно здійснювати люстрацію і викидати всю ту московську агентуру, якою впродовж останніх років просто «напічкували» правоохоронні органи, Службу безпеки України, керівництво місцевих органів влади. Ми вже знаємо, що є велика біда в нашій державі, але якщо ми зараз негайно не прореагуємо, то це стане великою трагедією для української нації і всього українського суспільства», – заявив націоанліст.

Лідер ВО «Свобода» закликав депутатів парламенту вшанувати загиблих у Донецьку хвилиною мовчання. «Герої не вмирають!» – наголосив по її завершенні Олег Тягнибок.