Голова ВО “Свобода” Олег Тягнибок розкритикував ініціативи Уряду щодо українських заробітчан.

Про це лідер націоналістів написав у своєму “Фейсбуці”:

Це не кінець епохи бідності. Це — відновлення кріпацтва.

Уряд заборонив українцям виїжджати з країни на заробітки (нібито для безпеки під час карантину). Європа зреагувала миттєво — влада Фінляндії заявила, що може відмовитись від наших робітників узагалі! Тим часом мережею розійшлися феєричні заяви прем‘єра Шмигаля. Спочатку публічно принизив мільйони українських заробітчан (мовляв, вони — «добре навчена робоча сила»), а потім ще й обіцяв їм кріпацтво — робочі місця із зарплатами в 6-8 тис. грн…

І вистачило совісті на таке?! На носі собі зарубайте: заробітчани — не ваша рабсила, а стратегічний інвестор української економіки (тільки за минулий рік вони вклали в державу 12 млрд дол. — ТРЕТИНУ бюджету)! Тому не ультиматуми перед ними вам ставити і не заборони на виїзд впроваджувати. А низько кланятися в ноги, питатися: «Чого панство забажають?» Тому, якщо збираєтесь щось терміново закрити — почніть з олігархів! Закрийте їм виїзд, виверніть їхні офшори, поверніть до бюджету накрадене! Чи слабо?

Ваше завдання — зробити так, щоб українці більше не мусили шукати долі по світу, а мали всі гідні умови для розвитку тут, в Україні. Від заробітчан же — геть руки! Вони як ніхто в цій державі відчули всі ваші багаторічні олігархічні «покращення». І цього вони вам просто так не пробачать.