Народний депутат України Олег Тягнибок засудив критику Львівської обласної ради за рішення про висловлення недовіри голові Львівської ОДА Олександрові Сендезі.
Про це йдеться у відкритому листі Олега Тягнибока до громади Львівщини та депутатів усіх рівнів, яке озвучив сьогодні на сесії Львівської облради керівник фракції „Наша Україна” Олег Тягнибок
„Напередодні переголосування другого туру Президентських виборів, яке остаточно підтвердить перемогу Віктора Ющенка, мене непокоїть постійний тиск та критика рішень депутатів обласної ради. Зокрема істерія навколо рішення про висловлення недовіри колишньому голові Львівської облдержадміністрації Олександрові Сендезі”, ― сказав він.
За словами Олега Тягнибока, більшість чиновників області працювали на перемогу Віктора Януковича. „Вони не зрадили своїх переконань і після першого туру голосування. Однак, щойно усвідомивши силу Майдану, кардинально змінили свою позицію”, ― наголошує він.
На думку Олега Тягнибока, зміна політичної орієнтації зумовлена одним – якнайдовше залишатися при владі. „Прикро вражає вибіркова оцінка їхньої діяльності. Поряд зі справедливим тавруванням фарисеїв ми бачимо намагання відбілити інших”, ― йдеться далі.
За словами нардепа, подібне вже було у 90-х роках. „Тогочасні демократи пробачили комуністів і упустили момент, коли до влади прийшли червоні директори, партноменклатура та комсомольчики. У такий спосіб перші демократи програли, дозволивши учорашнім червоним і надалі залишатись у своїх кабінетах. Дали можливість продовжувати красти, але вже під синьо-жовтим прапором”, ― вважає він.
Олег Тягнибок у своєму лист і також наголосив, що не претендує на жодні посади в області, але мовчати не має наміру.