Йдучи до влади, Володимир Зеленський критикував тодішнього президента Петра Порошенка за його міжнародну політику, зокрема щодо війни із РФ. А тепер, коли сам став президентом, виконує все, що започаткував попередник – ті ж Мінські угоди і їхню дорожню карту “формулу Штайнмаєра”.

На цьому у прямому ефірі ток-шоу “Говорить ВЕЛИКИЙ Львів” наголосив Голова ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

“Діяти треба, виходячи з українських національних інтересів. Першочергово треба ставити питання про зміну нормандського формату – затягувати туди США та Велику Британію, укладати з ними двосторонні договори. Треба посилювати санкції України проти РФ, припиняти торгівлю, розривати дипломатичні стосунки. Треба показати силу! Зеленський зараз любить повторювати: “Ми незалежна держава, тож ніхто нічого нам не може вказувати…” Так ти не просто декларуй, ти на практиці покажи, як це бути незалежною державою!” – зазначив Олег Тягнибок.

“А він зараз що зробив…Спровокував людей, люди вийшли на вулицю і просто так звідти не підуть. Зленський і компанія ще відчують, що таке сила нації. Вони навіть не уявляють, чим може завершитись для них оця гра, яку вони почали. Це не цирк і не “95 Квартал”. Це фундаментальні речі”, – додав політик.