Українська земля в руках українців, і державний контроль за стратегічними підприємствами – це умови добробуту українців.

Про це заявив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок, реагуючи на плани нового президента щодо розпродажу землі і держпідприємств.

«Українці - на вихід. Держава - продається. То вже не жарти «95 Кварталу». А заява президента України в Туреччині. Гарант наш турбується, що іноземний бізнес замало контролює Україну: і землі в них не досить, і підприємств стратегічних. Тож виправити ситуацію обіцяє вже до кінця року - відкрити ринок землі для іноземців і провести велику приватизацію.

Пане Зеленський, страху у вас взагалі нема? Ви не про турків турбуватись повинні, а про українців! Про робочі місця, справедливі тарифи і розвиток економіки. Умови реалізації цього - українська земля в руках українців і державний контроль за стратегічними підприємствами. По-іншому бути НЕ може.

Тому раджу схаменутися, доки не пізно. Або ви працюєте на українців, або дуже скоро полетите із посади вслід за попередниками», - написав Тягнибок.