Сьогодні Тимчасова контрольна комісія з питань перевірки фактів порушення виборчого законодавства у Львівській області надішле листи керівнику Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка Петру Олійнику та керівнику Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича Олексію Радзієвському з проханням надати інформацію про факти порушення виборчого законодавства під час виборів президента України.
Про це повідомив сьогодні під час прес-конференції у Львові секретар Тимчасової контрольної комісії з питань перевірки фактів виборчого законодавства у Львівській області Роман Гайдучок. „Ми хочемо, щоб вони подали свою інформацію. Також якщо штаби інших кандидатів мають дані про факти порушення, зловживання, фальсифікації, порушення виборчого законодавства, ми чекаємо на їх інформацію”, — сказав він.
Голова комісії Михайло Ваврин повідомив про те, що вони вже володіють певною інформацією про факти порушень виборчого законодавства. За його словами, начальник УМСВУ у Львівській області Олег Сало після засідання сесії облради 2 грудня дав вказівку тим працівникам, які визнали Віктора Ющенка законно обраним президентом, написати заяви про підпорядкування лише собі.
Також він зазначив, що „більше 10 працівників міліції вже звільнені за відмову виконувати злочинні накази”. Михайло Ваврин наголосив на тому, що члени Комісії розраховують на підтримку виборчих штабів кандидатів у президенти у зборі зафіксованих фактів порушень.
Член Тимчасової контрольної комісії Олесь Лемішко зазначив, що члени комісії розраховують на співпрацю з виборцями і закликав виборців „прийти і розповісти про тиск, який на них чинився”.
Також члени Комісії закликали до співпраці ЛОГО КВУ.
2 грудня цього року на засіданні сесії Львівської обласної ради було прийняте рішення про утворення Тимчасової контрольної комісії з питань перевірки фактів виборчого законодавства у Львівській області. До складу комісії входить 8 осіб.