Остаточні результати роботи Тимчасової контрольної комісії з питань перевірки фактів порушення виборчого законодавства у Львівській області будуть оприлюднені після 26 грудня.
Про це повідомили сьогодні під час прес-конференції члени Тимчасової контрольної комісії.
„Остаточні результати будуть після 26 числа, тому що ми будемо тримати під контролем процес агітації і голосування”, — повідомив секретар Комісії Роман Гайдучок.
Члени комісії наголосили на тому, що метою комісії є засвідчення системного характеру порушень та виявлення осіб, які давали вказівки збирати відкріпні талони, паспорти на день виборів.
„Завдання комісії – проаналізувати та узагальнити факти порушення законодавства, які мали місце та скласти відповідну довідку, яка буде розглянута на сесії Львівської обласної ради. Не допустити повторення порушень під час повторного голосування. Знайти конкретних осіб, які чинили тиск на свої працівників”, — зазначив заступник голови Комісії Борис Кривко. „Комісію створено не з метою підтримку якогось кандидата, а з метою унеможливлення повторення беззаконня”, додав член Комісії Роман Дідусь.
Борис Кривко наголосив на тому, що члени Комісії вияснятимуть „у правоохоронних органах, на великих підприємствах, заводах, хто чинив тиск на виборців, хто заставляв збирати відкріпні талони та паспорти”. „Ми будемо працювати не по паперам, не по звітам керівників, а безпосередньо з людьми, в колективах і особливо у правоохоронних органах. Працювати починаємо завтра”, — сказав він.
Усі депутати-члени Комісії представляють різні райони Львівщини і планують працювати кожен у своєму виборчому окрузі до повторного голосування 26 грудня. На цей тиждень складено графік роботи депутатів в обласній раді і запроваджено телефонний зв’язок із виборцями (за тел. 299-92-08, 299-91-50) для надання інформації про порушення під час виборчого процесу.
Депутати планують дослідити діяльність ДПА, митниці, УМСВУ, залізниці та "Львівлісу" у передвиборчий період.
До 26 грудня депутати подадуть проміжний звіт про свою роботу.
За словами голови Комісії вже було „проведене організаційне засідання Комісії, обраний керівний склад, затверджений план роботи”.