Заступник голови партії “Трудова Україна” Олександра Кужель пропонує відправити прем’єр-міністра України Юлію Тимошенко у відставку. Про це вона сказала в інтерв’ю fraza.com.ua.

“Знаєте, мені дуже страшно за економіку України. Як ріст економіки має інерційність в декілька місяців, так і спад. Вже навіть зараз, відправивши її у відставку, три, чотири, п'ять місяців буде дуже важко зупинити спад. Якщо вони її не відправлять у відставку, то ми не до спаду прийдемо, а до катастрофи.

Погляньте, про "молочну" кризу я попереджала ще два тижні назад. Я знала, що вона його організує. Сьогодні я уже читала статті з вимогою підвищити закупівельні ціни на молоко. Це усе організувала Юля Володимирівна. Вона сама попереджала, що всі проблеми буде піднімати до ситуації кризи.

Найближчим часом, за моїми прогнозами, у нас почнеться криза вугільної промисловості. Вже зараз почалися бартерні схеми, і незабаром почнуться невиплати заробітної плати. Страшна криза буде в коксовій промисловості і металургії. Вересень ми почнемо з десятьма найтяжчими макроекономічними кризами. Іншого виходу, крім відставки Тимошенко, якщо влада дійсно думає про Україну, немає.

Юля Володимирівна більше схожа на самку богомола, ніж на дівчинку для биття. Якщо подивитися на виконання бюджету першого кварталу, то Лазаренко з Януковичем – це пташенята поряд з нею. Вона грає свою гру, і Ющенко розумів це. Призначаючи її прем'єром, він знав, що їй буде важко керувати. Він просто сподівався, як сподівається будь-який чоловік, якого жінка може обвести навколо пальця.”