Як повідомляє прес-служба Львівської обласної партійної організації Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина», офіційно заявляємо, що ВО «Батьківщина» не бере участі у виборах до Львівської міської та Львівської обласної ради, оскільки ТВК в обох випадках зареєструвала фальшиві списки, сформовані та підписані членом провладної коаліції з Партією регіонів І.Деньковичем.

«Таким чином ми бойкотуємо вибори до Львівської міської та обласної рад. З цього приводу буде публічна заява лідера партії Юлії Тимошенко.

Для всіх тих, хто вважає себе членами «Батьківщини» Юлії Тимошенко, вищим статутним органом партії рекомендовано вийти з фальшивих списків, і цим продемонструвати, що партійні та ідейні інтереси є вищими за депутатський мандат будь-якою ціною. На тверде переконання лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко, сьогодні кожен партієць, який є у фальшивих списках Деньковича, повинен зробити усвідомлений вибір. Тих, хто залишиться у списку, буде виключено з «Батьківщини».

Звертаємось до усіх представників ЗМІ не звертати уваги на провокації виключених з партії «Батьківщина» зрадників, а також невідомих осіб, які розповсюджують різноманітні заяви та прес-релізи від імені партії Юлії Тимошенко», йдеться у заів обласної парторганізації «Батьківщини».