Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко виступила зі зверненням до Конгресу Європейської народної партії у Дубліні, в якому вона закликала підтримати Україну у боротьбі за збереження цілісності та суверенітету.

Вона була одягнена у чорну сукню та туфлі на підборах. Сиділа вона в інвалідному візку.

Під час візиту в Дублін Тимошенко зустрілася з багатьма європейськими політиками – канцлером Німеччини Ангелою Меркель, прем'єр-міністром Польщі Дональдом Туском, президентом Європейської народної партії Жозефом Долем тощо.

Як повідомили у прес-службі «Батьківщини» Тимошенко і Меркель обговорили ситуацію в Україні, приділивши окрему увагу ескалації конфлікту в Криму з боку Росії.

«Ми боролися за Вашу свободу. Я надзвичайно щаслива сидіти поряд з Вами та буду дуже рада знову працювати разом з Вами», – цитує Меркель прес-служба партії Тимошенко.

«Німеччина і усі країни ЄС не залишать Україну одну. Ми готові сприяти здійсненню сподівань народу України жити в демократичній країні, де панують європейські цінності та верховенство права», – додала Меркель.

Під час свого перебування в Дубліні Тимошенко була усміхненою, обіймалася з політиками та приймала квіти. На конгрес із нею приїхала також донька Євгенія. Також, разом з екс-прем'єром до столиці Ірландії прилетів лідер УДАРу Віталій Кличко.

Джерело: ТСН