Члени Одеської, Дніпродзержинської, Львівської регіональних організацій партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" звертаються через ЗМІ до лідера партії Юлії Тимошенко звернути серйозну увагу на негативні процеси, що відбуваються в партії.

Про це вони сьогодні заявили на прес-конференції в УНІАН.

За словами членів партії "Батьківщина" з вказаних регіонів Юрія Бережнова, Станіслава Колесникова, Равіля Ісмаїлова, Генріха Муравського, Сергія Ющенка та інших учасників прес-конференції, вони вже двічі приїжджали до Києва з метою "достукатися до Тимошенко як лідера партії, щоб пояснити їй ситуацію, яка після помаранчевої революції склалася в партії.

Як зазначили учасники прес-конференції, на жаль, Тимошенко не знаходить поки що часу для зустрічі з ними. Проте, незважаючи на це, вони поки що не засуджують її дії, пояснюючи їх зі свого боку щільним графіком роботи Тимошенко на посаді прем'єр-міністра. За словами вище вказаних людей, зараз спостерігаються витіснення і гоніння "старих членів партії, включаючи їх виключення з лав "Батьківщини".

На думку учасників прес-конференції, така тенденція спостерігається не тільки в "Батьківщині", а й у ряді інших партій, члени яких брали участь у Помаранчевій революції. Зокрема, як відзначили члени партії, така оду тенденція свідчить про те, що "це не внутрішньопартійні розбірки, а це свідчить про серйозну небезпеку втиснення представників старої влади у внутрішньопартійні інтереси" з метою, щоб на майбутніх парламентських виборах потрапити в число депутатів Верховної Ради за внутрішньопартійними списками за допомогою найбільш "прохідних партій, які вони розглядають як трамплін для своєї подальшої діяльності". На думку членів "Батьківщини" така "повзуча зміна влади" негативно позначиться на майбутньому українського політикуму.

Відповідаючи на одне із питань журналістів, що вони (члени "Батьківщини", яким не байдужа доля партії) мають намір робити у разі, якщо їм не вдасться зустрітися з Тимошенко і отримати від неї відповіді на запитання, що їх цікавлять, учасники прес-конференції сказали, що мають намір чекати доти, поки лідер "Батьківщини" або не пояснить бачення своєї позиції того, що відбувається в партії, або не скаже, "що змінилися цінності", які раніше сповідувала партія. Разом з тим, члени партії "Батьківщина" не мають наміру залишати рядів партії, оскільки "прийшли туди не для того, щоб зраджувати ідеї".

У той же час, відповідаючи на запитання, чи вважають вони Тимошенко проінформованою в тому, що відбувається в партії, учасники прес-конференції відповіли, що вони сумніваються в цьому, оскільки, на їхню думку головною причиною внутрішньопартійних проблем є діяльність виконавчого секретаріату "Батьківщини", який, як вважають вони, найімовірніше, не доносить до Тимошенко істинного стану справ у партії, а інформує її виключно в тому, що на їх погляд хотілося б їй чути", а саме, "як росте партія і як вона впевнено йде до парламентських виборів 2006 року".

Як повідомлялось, біля Кабміну зібралися близько 50 чоловік, які називали себе рядовими членами партії "Батьківщина" і протестували "проти напливу в партію бізнесменів із сумнівними капіталами і виключенням рядових членів, необтяжених коштами і відповідальними посадами".

Пізніше Київська міська організація Всеукраїнського об'єднання партії "Батьківщина" заявила, що сьогоднішнє пікетування будинку уряду від її імені було провокацією.

У свою чергу лідер партії "Батьківщина" Тимошенко заявила про те, що Кабмін пікетували фіктивні представники "Батьківщини". Тимошенко зазначила, що партія працює нормально, і в ній немає ніяких розколів. Але, з другого боку, є люди, які намагаються виходити на вулиці, використовуючи символіку її партії.

УНІАН