Юлія Тимошенко досі не розуміє причин її відставки з посади Прем‘єр-міністра України. Про це вона заявила сьогодні, 1 лютого, виступаючи виступу у Європейському парламенті.

Як передає Інтернет-прес-служба Тимошенко, відповідаючи на питання депутатів Європарламенту про те, що стало причиною її відставки з посади прем’єр-міністра України, Юлія Володимирівна сказала: "Гарне питання, чому мене звільнили з посади прем’єр-міністра. Легко було б сказати, я сама не знаю за що".

За словами Ю.Тимошенко, після „помаранчевої” революції були надзвичайно завищені очікування суспільства.

"Ми всі хотіли чесності і прозорості влади, але не знали як насправді будуть проходити ці процеси, наскільки бурхливо", – пояснила вона.

"Сьогодні в Україні жоден чиновник не є поза критикою, суспільство контролює владу значною мірою. Це процедура очищення країни, але не хаос. Ми повинні завершити це очищення", – наголосила Ю.Тимошенко й додала, що, крім того, за цей час "набагато вільнішими стали ЗМІ, і ми маємо більше шансів отримати чесну виборчу кампанію".

"Але якщо аналізувати, то у владі було дві групи: група компромісів з минулою владою і наша команда. Ми вважали, що люди чекають відчуття справедливості, – зауважила Юлія Тимошенко. – На жаль, команда Кучми поки що перемогла в Україні".

Про це, за її словами, свідчить також те, що "сьогодні в Україні всім відомо, хто саме замовляв вбивство Гонгадзе, але справ з місця не рушиться".

Гаряча Лінія