Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко обіцяє проводити виїзні засідання уряду в різних регіонах України. Про це вона сказала сьогодні на засіданні уряду з керівниками обласних державних адміністрацій.

При цьому голова Кабміну попросила губернаторів не влаштовувати на цей рахунок помпезних заходів. "Ми їдемо робити чорнову роботу", - підкреслила вона, відзначивши, що головною метою таких засідань є рішення реальних проблем на місцях.

Тимошенко розповіла, що на сьогоднішній день пропозиції з питань, які можна вирішити в тому чи іншому регіоні, надійшли тільки від 4 губернаторів. У неї викликає подив, чому інші губернатори не зробили те ж. Вона запитала, чи означає це, що в інших регіонах немає проблем, хоча її дані свідчать про інше.

Крім того, прем'єр повідомила, що найближчим часом планує розпочати зустрічі з профільними міністерствами, керівниками областей щодо проблем конкретних підприємств. Також у плани прем'єр-міністра входить проведення багатьох нарад по різних питаннях, серед яких - проблеми збуту енергетичного вугілля, проблеми в цукровій галузі тощо, а також рішення питань з центрами зайнятості.

Зокрема, Тимошенко погодилася з думкою багатьох губернаторів, що сьогодні існує неадекватна ситуація, коли селяни, маючи земельну ділянку, нічого не роблять на ньому, а реєструються в центрах зайнятості.

Крім того, вона пообіцяла, що такі зустрічі, як сьогоднішня, стануть регулярними. Вона відзначила, що милостивих розмов не буде, а буде розмова про конкретні питання.

MIGnews.com.ua