Заяву Юлії Тимошенко про подальше лікування у Німеччині сьогодні зачитав її захисник Сергій Власенко.

«Пет Кокс і Олександр Кваснєвський передали мені офіційну пропозицію щодо виїзду на лікування до Німеччини. Я публічно приймаю цю пропозицію», – йдеться у зачитаній Власенком заяві Юлії Тимошенко.

Захисник екс-прем’єрки також нагадав, що 15 жовтня має відбутися звіт місії Кваснєвського і Кокса з приводу виконання Україною критеріїв Євросоюзу з метою підготовки до підписання угоди про Асоціацію з ЄС. Власенко сказав, це є причиною того, що європейські чільники наполягають, щоб Тимошенко саме до цієї дати залишила Україну.

«Саме тому європейські політики, які відповідають за супроводження України на шляху до підписання угоди про асоціацію, називають однією з ключових дат 15 жовтня. Чи зможе Віктор Янукович знайти в собі сили і задовольнити клопотання Пета Кокса та Олександра Кваснєвського, покаже час, але для цього йому треба рівно одна хвилина», – зазначив Власенко.

Юлія Тимошенко у своєму зверненні просить, щоб її можливий виїзд до Німеччини не розцінювати як еміграцію.

«Я ніколи і ніде не проситиму політичного притулку, не ховатимуся по закордонню. Я своє вже давно відбоялася», – йдеться заяві Тимошенко.

Джерело: Українська правда