«Поки що через Григорія Немирю передали усне запрошення на саміт Європейської народної партії, де будуть присутні всі лідери європейських країн, які входять до Європейського Союзу ... На цей саміт, я думаю, найближчим часом ми отримаємо письмове запрошення», - сказала вона в середу перед допитом у Генеральній прокуратурі України.

Вона підкреслила, що докладе всіх зусиль, щоб поїхати на цей саміт, тобто просити у слідчого дозволу на виїзд.

Як повідомлялося, стосовно Ю. Тимошенко порушено дві кримінальні справи: за нецільове використання коштів, отриманих в рамках Кіотського протоколу і за закупівлю для потреб сільської медицини автомобілів "Опель Комбо", які, за висновками експертів, не відповідають положенням національного стандарту і не пристосовані для транспортування хворих на ношах.

В даний час відносно Ю. Тимошенко діє запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд. Виїхати за межі вона може лише за наявності відповідного дозволу ведучого справа слідчого.

Раніше європейські політики запрошували Ю. Тимошенко до Брюсселя, проте Генеральна рокуратура відмовила їй у цьому, оскільки опозиціонерка знаходиться на підписці про невиїзд.

Заступник голови партії Григорій Немиря днями повідомив, що Ю. Тимошенко запросили відвідати Брюссель у березні.