Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко висловлюється за створення передвиборчої коаліції за участю її блоку, «Нашої України» Віктора Ющенка і Народної партії Володимира Литвина. «Моє бажання абсолютно щире», - наголосила Тимошенко, додавши, що, на її думку, такий блок мусить стати символом стабільності і довгожительства влади.
«Я хочу, щоб люди з партії «Наша Україна», які сьогодні формують думку нашого президента, зрозуміли, що я задоволена тим, що маю, і на сьогодні у мене немає вищих амбіцій», - сказала глава уряду.

На думку Тимошенко, уряд не буде послано восени до відставки. «Напевно, сьогодні цей м’яч, як і на президентських виборах, не на моєму полі. Він на полі тих, хто намагається робити інтригу на цих речах, хто думає, що можуть скомпрометувати уряд, можуть скомпрометувати мене, якимсь чином поміняти прем’єр-міністра, вийти до осені з якимись абсолютно божевільними планами. Насправді, я хочу сказати, що це - повна утопія», - сказала вона.

Глава уряду наголосила, що працює «не на інтригу, не на якісь посадові тусовки, спираючись на свій народ». «Тому мені абсолютно нічого не страшно: ніяка інтрига, ніякі дії, ніякі заяви», - зазначила Тимошенко. «А всі ці дещо дивні маневри, які навколо мене ведуться, мене просто не цікавлять, вони знаходяться поза полем моєї уваги, поза яким-небудь впливом на мою психіку, на стан моєї душі, на мій настрій. Мене іноді це навіть, чесно кажучи, розважає», - додала вона.
Інтерфакс