Юлія Тимошенко заявляє, що отримала інформацію про те, що проти неї готуються провокації на Західній Україні. Про це повідомили у прес-службі БЮТ.

За інформацією прес-служби, готуючись до поїздки в Івано-Франківську область, Тимошенко отримала інформацію від місцевих співробітників силових органів про те, що за три дні до її приїзду «під патронатом «Нашої України» почала готуватися спеціальна акція на мітингах у Долині та Івано-Франківську».

«Для цього завозяться спеціальні люди, які матимуть символіку «ПОРИ». Їх мета – зірвати обидві мої зустрічі з людьми», - пояснила Тимошенко. «Ми зробили все, щоб запобігти цьому: зокрема, зв’язалися з керівництвом усіх політичних сил і попросили не робити таких речей, які зазвичай робила влада при Кучмі. Тоді це були проекти міністра внутрішніх справ і певних політичних сил», - зазначила вона.

«Я хотіла би, щоб Західна Україна, яка завжди демонструвала дипломатичний підхід і справжню толерантність до різних політичних сил, не скомпрометувала себе в цій історії», - зауважила Тимошенко.

proUA