Український і кримський прем'єри візьмуть участь у рекламі “Укртелекому”. Під час відкриття нової цифрової станції в смт. Чорноморське відбудеться сеанс відеотелефонного зв'язку прем'єра Анатолія Матвієнко з главою українського уряду Юлею Тимошенко. Як повідомила прес-служба Кримська філія ОАО “Укртелеком”, відкриття нової сучасної цифровий АТС відбудеться в найближчу суботу 23 липня.

За інформацією “Укртелекому, важливість події пояснюється тим, що останні відкриття телефонного об'єкта в Чорноморському відбулося 20 років тому. “До будівництва цифровий АТС SI-2000 Чорноморське обслуговувала аналогова координатна станція на 3 тисячі номерів, введена в експлуатацію в 1986 році, що уже не могла задовольняти потреби курортного і нафтогазовидобувного регіону, що швидко розвивається ”, – розповіла прес-секретар компанії Ольга Шереметьєва.

Тепер жителям селища буде доступний швидкісний Інтернет, миттєве з'єднання при міжміських і міжнародних розмовах, відеотелефонний зв'язок і багато чого іншого.
Будівництво АТС у Чорноморському обійшлося “Укртелекому” більш ніж 3 мільйони гривень.

Новий Регіон – Крим