Кабінет Міністрів звинувачує керівництво Верховної Ради в саботажі прийняття важливих для країни рішень. Таку заяву уряд ухвалив на засіданні 13 липня, і її у присутності журналістів зачитала прем’єр-міністр Юлія Тимошенко.

Зокрема, в заяві Кабмін відзначає, що останніми тижнями роботи сесії керівництво Верховної Ради і частина фракцій Ради організували опір ухваленню підготовлених Кабміном і узгоджених з депутатськими комітетами і фракціями важливих законопроектів.

«На останньому сесійному тижні ми всі стали свідками спланованої провокації. Вимушені відзначити, що до цього причетно керівництво Верховної Ради», - сказано в заяві.

Тимошенко відзначила, що ситуація, що склалася останніми днями на засіданнях Ради, сприяла дискредитації уряду і Президента Віктора Ющенка. Зокрема, Тимошенко відзначила, що Рада серед найбільш важливих не прийняла законопроекти щодо житлового будівництва і врегулювання ситуації на продовольчих ринках. Крім того, згідно із заявою, в парламенті відбулася безпрецедентна ситуація, коли Президент не міг з трибуни Ради звернутися до українського народу.

Кабмін закликає всі сили в парламенті, що підтримують дії Президента і уряду згрупуватися, сформувати парламентську більшість. На думку членів уряду, тільки формування такої більшості дозволить налагодити ефективну співпрацю всіх гілок влади.

ProUa