Про це заявив спецпредставник Державного департаменту США у справах України Курт Волкер в інтерв’ю італійській газеті La Stampa.

«Дуже важливо, щоб вони (санкції) лишалися в силі доки існують причини, через які їх запровадили. Ключовою умовою є виконання Мінських угод, їх провал є сильною мотивацією. Дуже важливо, щоб США і Європа були єдині у своїй позиції з цього питання», - зауважив Волкер.

За його словами, помилково вважати, що конфлікт на сході України послабився.

«2017-й був найбільш жорстким роком. Кількість порушень перемир’я збільшилася, кількість загиблих мирних жителів найвища з початку боїв», - зазначив спецпредставник Держдепу.

«Потрібно зберігати тиск. Росіяни повинні змусити свої сили дотримуватися перемир’я і відвести зброю. Ми прагнемо досягти домовленості, за якою Москва відводить свої сили і дозволяє блакитним шоломам ООН зайняти позиції для забезпечення безпеки», - заявив Волкер.

Питання анексії Криму, на його думку, це довгострокова проблема.

«Ми не можемо визнати анексію. Я не думаю, що Росія невдовзі погодиться повернути Крим, тому нам потрібна тривала політика невизнання і збереження санкцій», - наголосив він.