14 жовтня 2019 року, в 77-му річницю створення Української Повстанської Армії, понад 10 тисяч націоналістів пройшли урочистим маршем у центрі Києва. Як відомо, Марш слави УПА проходить на свято Покрови Пресвятої Богородиці з 2005 року. Цьогоріч він відбувся вже вчотирнадцяте.

Участь у марші беруть Всеукраїнське об’єднання «Свобода» на чолі з лідером Олегом Тягнибоком, партії «Правий сектор», Організація Українських Націоналістів, Конгрес Українських Націоналістів, «Тризуб» ім. Степана Бандери, а також представники Асоціації фермерів України.

Захід розпочався о 13:00 біля пам’ятника Тарасові Шевченку. Після віча колона націоналістів рушить від бульвару Шевченка Хрещатиком до вулиці Інститутської, далі алеєю Героїв Небесної сотні прийде до Банкової.

Акція відбувається під гаслом «Захистимо українську землю!». Так націоналісти висловлюють свій протест проти можливої реалізації закону про особливий статус Донбасу, передбаченого погодженою нещодавно в Мінську «формулою Штайнмаєра», та проти торгівлі українськими землями сільськогосподарського призначення.