Орієнтовна дата поєдинку – 20 або 27 жовтня. Поєдинок покаже канал HBO, який має ексклюзивні права на показ боїв за участю Джейкобса. Він пройде в Нью-Йорку на одній з двох головних арен міста – "Медісон Сквер Гарден" або «Барклейз Центр».

Нагадаємо, IBF позбавила пояса чемпіона світу в середній вазі за версією WBC, WBA і IBO Геннадія Головкіна (38-0-1, 34 КО). Казахстанець повинен був провести захист проти Дерев'янченка, але всіляко уникав поєдинку.

32-річний Сергій Дерев'янченко у даний момент займає перше місце в рейтингу IBF, а Джейкобс знаходиться на третій позиції. Українець виграв всі 12 боїв у своїй кар'єрі, 10 з яких закінчилися нокаутом.

Американець має набагато більший досвід на професійному рингу, провівши вже 36 поєдинків (34 перемоги і 2 поразки), маючи на своєму рахунку 29 нокаутів.

Зазначимо, що Дерев'янченко і Джейкобс не тільки мають спільних радників Ела Хеймона і Кіта Коннолі, але і одного тренера – Андре Розіра, який вже заявив, що буде готувати до цього бою американця.

«Вголос»