За минулий рік управлінням культури та туризму ЛМР було створено комунальне підприємство «Центр розвитку туризму» та затверджено вимоги до екскурсійної діяльності.

Як повідомив начальник управління культури та туризму ЛМР Андрій Сидор, Ідея створення ЛКП «Центр розвитку туризму» виникла у зв’язку з грантом програми добросусідства Польщі – Білорусії – України TACIS на проект «Створення туристично-інформаційної інфраструктури у Львові». Такий центр має надавати туристам усю необхідну інформацію про визначні місця та історію міста, готелі, культурні та розважальні заклади».

Також за його словами, у 2008 році у Львові змінено вимоги до проведення екскурсій, затверджено окремі правила для екскурсоводів. Нововведенням є видання беджів для екскурсоводів та контроль за порядком проведення екскурсії.

«Зміни у проведенні екскурсійної діяльності розроблено з метою забезпечення надання якісного туристичного супроводу на території міста Львова. Змін зазнали також і місця паркування екскурсійних автобусів. Екскурсійні автобуси та автомобілі зобов’язані зупинятися на стоянках, що передбачені схемою паркування туристичного транспорту», - додав Сидор.