Крім того, за словами Віталія Ковбасюка, задоволено близько 3 тисяч прокурорських протестів на незаконні акти та дії посадовців різного рівня. До різних видів відповідальності притягнуто 7 тисяч посадових осіб, відшкодовано більше 226 млн. грн. збитків, з яких до бюджету – понад 52 млн. грн.

«Хочу наголосити на тому, що закон завжди один для всіх – як для високопосадовців, як для представників органів масового самоврядування, так і для суддів та прокурорів. Варто зазначити, що Львівська область має таку особливість, як державний кордон. А це порушення, пов‘язані з перетином державного кордону, це боротьба з контрабандою. Також тут присутні питання з використанням лісового фонду, з закладами відпочинку чи лікування. На ці питання слід звертати найбільшу увагу, бо це є специфіка нашого регіону», - зазначив Віталій Ковбасюк.

Також прокурорами Львівщини порушено 136 кримінальних справ з питань оплати праці та 7 кримінальних справ з питань соціального захисту пільгових категорій громадян. Виплачено працівникам 91 млн. грн. заробітної плати, відшкодовано 24 млн. грн. по сплаті страхових внесків до Пенсійного фонду.

За 2010 рік органами прокуратури в інтересах соціально незахищених верств населення заявлено позовів на суму близько 12 млн. грн., за якими на користь громадян стягнуто більше 9 млн. грн.