Про це сказав заступник директора ЛКП „Адміністративно-технічне управління” Леонід Назаренко під час прес-конференції сьогодні.

За словами Леоніда Назаренка, за результатами проведених у 2010 році обстежень підприємств щодо дотримання ними вимог чинного законодавства у галузі охорони атмосферного повітря, було оформлено та скеровано на розгляд Державної екологічної інспекції у Львівській області 80 протоколів про адмінпорушення та 1 акт про порушення скерований до прокуратури.

Як розповів Леонід Назаренко, порушникам виставлено 25 претензій на відшкодування збитків за наднормативні викиди (викиди без належного дозволу) забруднюючих речовин в атмосферне повітря на загальну суму 14,5 тисяч гривень, з яких 2 на суму майже 13,5 тисяч гривень уже відшкодовано.

„Основними видами порушень, які виявили наші працівники, є здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря без дозволу і відсутність паспортизації та перевірки на ефективність роботи пило газоочисних установок” – сказав Леонід Назаренко.