Про це сказав військовий прокурор Західного регіону полковник юстиції Павло Богуцький під час прес-конференції сьогодні.

За словами Павла Богуцького, питання погашення заборгованості з оплати праці на військових об’єктах є актуальним і у 2010 році порушено 16 кримінальних справ щодо керівників, які допустили таку заборгованість.

Окрім того, як відзначив військовий прокурор, за результатами розгляду документів прокурорського реагування працівникам, які задіяні на військових об’єктах, сплачено понад 15 мільйонів гривень наявної заборгованості із заробітної плати.

Також Павло Богуцький розповів, що, за результатами прокурорського втручання, до різних видів відповідальності притягнуто 1700 військових посадових осіб та відшкодовано понад 19 мільйонів гривень заподіяних збитків, у тому числі до державного бюджету 3 мільйони 100 тисяч гривень.

„Одним з пріоритетів роботи військової прокуратури у 2011 році буде контроль за ефективністю використання бюджетних коштів, яких і так недостатньо виділяється на збройні сили, а їх ще і розкрадають” – сказав Павло Богуцький.