Минулого, 2020 року, працівниками Головного управління Держгеокадастру у Львівській області надано понад 243 тис. адміністративних послуг громадянам та юридичним особам.

Про це повідомила пресслужба відомства. 

Безоплатно громадянам було надано понад 193 тис. адміністративних послуг (або 80% від всіх наданих послуг) Держгеокадастру. Більше ніж 50 тис. послуг фахівці Держгеокадастру надали на платній основі. За ці послуги нарахована плата у сумі 5,96 млн. гривень. Кошти спрямували до загального фонду державного бюджету.

 «Нашими працівниками впродовж минулого року опрацьовано понад 243 тис. звернень щодо надання адмінпослуг пов`язаних з веденням Державного земельного кадастру. Цього показника вдалось досягнути за допомогою добору кваліфікованих кадрів, навчання фахівців, надання переліку послуг Держгеокадастру доступних в режимі онлайн»,- зазначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Серед адмінпослуг, які надаються безоплатно, найбільше запитів надійшло щодо державної реєстрації земельної ділянки (156217).

Також державні кадастрові реєстратори опрацювали 47100 запитів щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, що становить 94 % від загальної кількості наданих платних адмінпослуг.